LACO

LACO

SPEELGELEGENHEID

Café Sport

Korte Kerkstraat 12

1941 GR Beverwijk

0251 224459

www.cafesportbeverwijk.nl

 

 

SELECTIE

HEREN

Bertus Durge (captain)
René Admiraal
John Hermsen
Michel Bor
Mike Kuijper
Dave van der Linden
Willem Twaalfhoven
Dirk Mertens
Jesper Nijman
Mario Spaansen
Dennis Meyers
Eedse Dijkstra
Marco Koster
Jos Tiebosch
Remco Blanken
Bart van de Zon
Ronald Schilder
Nick Graffe

DAMES

Astrid van der Meiden (Captain)
Renate van der Giezen
Sylvia van Hoolwerff
Mascha Jonker
Bianca Mertens
Carola de Vries
Charlene Bijwaard
Bianca Broekhof

Wedstrijdschema voor het seizoen 2019/2020:

  • 07-09-2019: Heren DVK – Heren DVS
  • 07-09-2019: Dames DVK – Dames DVS
  • 21-09-2019: Heren VDO – Heren DVK
  • 21-09-2019: Dames VDO – Dames DVK
  • 05-10-2019: Heren DBA – Heren DVK
  • 05-10-2019: Dames DBA – Dames DVK
  • 19-10-2019: Heren SDC – Heren DVK
  • 19-10-2019: Dames SDC – Dames DVK
  • 26-10-2019: Heren DVK – Vrij
  • 26-10-2019: Dames DVK – Vrij
  • 09-11-2019: Heren DVK – Vrij
  • 09-11-2019: Dames DVK – Dames FDB
  • 23-11-2019: Heren DONHN – Heren DVK
  • 23-11-2019: Dames DONHN – Dames DVK
  • 07-12-2019: Heren DVS – Heren DVK
  • 07-12-2019: Dames DVS – Dames DVK
  • 25-01-2020: Heren DVK – Heren VDO
  • 25-01-2020: Dames DVK – Dames VDO
  • 15-02-2020: Heren DVK – Heren DBA
  • 15-02-2020: Dames DVK – Dames DBA
  • 14-03-2020: Heren DVK – Heren SDC
  • 14-03-2020: Dames DVK – Dames SDC
  • 04-04-2020: Heren DVK – Vrij
  • 04-04-2020: Dames DVK – Vrij
  • 02-05-2020: Heren DVK – Vrij
  • 02-05-2020: Dames FDB – Dames DVK
  • 16-05-2020: Heren DVK – Heren DONHN
  • 16-05-2020: Dames DVK – Dames DONHN

 

 

Dit seizoen is er ook een Jeugd LaCo team, dit is een samengesteld team van de DVK en de DONHN. De thuislocatie van de Jeugdspelers is

Sportcafé Geestmerambacht
Dr. Wilminklaan 3
1723 XN Noord-Scharwoude
0226-312763

 

De Jeugdselectie:

Mayco Bakker
Youri Brouwer
Jake Dol
Indy Gul
Finn Kalsbeek
Delano Langenberg
Andy Mertens
Richard Oele (np-capt.)

 

Wedstrijdschema Jeugd:

  • 07-09-2019: Jeugd DONHN/DVK – Jeugd DSWN
  • 21-09-2019: Jeugd DBBR – Jeugd DONHN/DVK
  • 05-10-2019: Jeugd DONHN/DVK – Vrij
  • 09-11-2019 : Jeugd DONHN/DVK – Jeugd RDO
  • 14-12-2019: Jeugd DSWN – Jeugd DONHN/DVK
  • 14-03-2020: Jeugd DONHN/DVK – Jeugd DBBR
  • 04-04-2020: Jeugd DONHN/DVK – Vrij
  • 09-05-2020: Jeugd RDO – Jeugd DONHN/DVK